Новак
За Сјај H220 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

За Сјај H220 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

Достапност: Залиха
DEN 5520.00

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. 2 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекинувач и жица. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . и врски, Изберете Ангел Очи во Боја Опција, Ќе Може да се Најде на 2-во-1 Боја Нова Функција Ангел Очи Посебно Внимание да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Име На Модел:
ЕЕ-A2013
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил Производител:
За СЈАЈ
Автомобил модел:
За Сјај H220

Подобро ви се допаѓа

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решеткат

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Scroll