Новак
Ѕидот Виси Банер, Вратата Закачалка, Бебе Соба, Бебе Соба Оркестарот, Custom Name, Модерен Расадник Оркестарот, Име Знак

Ѕидот Виси Банер, Вратата Закачалка, Бебе Соба, Бебе Соба Оркестарот, Custom Name, Модерен Расадник Оркестарот, Име Знак

Достапност: Залиха
DEN 720.00


Обичај Цел
1 - Име
2 - датум што треба
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница

Параметрите на стоката

боја:
10cm, 15см, 20 cm
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, E

Повеќето од декоратерите поминуваат многу време да го направите swags и дизајн со рака.Ние сме фабрика осн

торба торба торба торба 9.74 / торба 14.80 / торба торба торбаМатеријал : 100% сосема нов и висок квалитет на ха

Предмет : Свадба Крошна стојат & завеса drape Ткаенини : Ice Свила Стојат Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бој

Таквото однесување стана атракција на социјална dos сега Бела ткаенина, 2 pc LED лента, светлата на дното...

CE / UL стандард Воздушниот компресор2.ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне боја неусогласеност Крсто

100% КК инспекција Пред Shippment (Пред превозот,ние ќе ги испратите сликите или видео за да можете проверка.П :

100% КК инспекција Пред Shippment.П : Како можам да се платат?A : на Вашиот може да се плати за плаќање од страна н

ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.Ве молиме внесете точно превозот ин

детали за производот свадба&партија drape грабеж за да прикачите 3m x 6m бела Свила Свадба BackdropsСостојба : 100%

По превозот,ние ќе ви ја испратиме следење на број на вас).Компанијата ИнформацииYushan Yijia гумени производ

Ние сме една фабрика производство на гумени фото кабина,гумени декорација осветлување, најдобри произв

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

Ние сме фабрика, ако имате дизајн / слика, ние може да се направи производи според вашите барања.Можете д

1 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)2 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини3 Ние може да го направ

Ние може да го направи било која големина како клиент бара Треба да се врзуваат на прачка со себе .Внима

Наредбите обработени навремено плаќање по верификација Нашата цел е да се добие на клиентите задоволст

Па ако ви се жалат за тоа не е точно со слика , тоа нема да биде причината за да се вратите на стоки Големи

Ние сме фабрика, ако имате дизајн / слика, ние може да се направи производи според вашите барања...

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава з

Големина6m (20ft) ВисокБојаСина,зелена,црвена,жолта,кафеава и многу бои ќе бидат достапниДизајнПрофесиона

1 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)2 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини3 Ние може да го направ

Таквото однесување стана атракција на социјална dos сега.4 инчен C ustom Свадба Партија Гумени Фото Кабина LED

Предмет : Свадба Крошна стојат & завеса drape Ткаенини : Ice Свила Стојат Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бој

Карактеристики : HAOCHU Бренд Материјал : Чиста Organza Големина : 1.5 m(W)*20м(L) Боја : 19 Бои за да Изберете Како Фото

П : Може да дизајнира еден специјално?A : Да,ве молиме да ни испрати детали и скица или слика на вашите бар

Scroll