Новак
Поголема ѕвезда Tir-3W led автомобил flasher позициони светла,светлата,скара итни светла,мотоцикл strobe светлина,16 флеш,

Поголема ѕвезда Tir-3W led автомобил flasher позициони светла,светлата,скара итни светла,мотоцикл strobe светлина,16 флеш,

Достапност: Залиха
DEN 911.52

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
2,Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата. Водоотпорен и dustproof
5. боја : Црвена, сина, бела, жолто, црвено/Сино, жолто/бела
7, 16 флеш шема
8 : големина : 125mm L*34mm W*H 30мм
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Тоа е многу важно за пост.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Опис На Производот :

1.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Моќност : 3 W
3.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Напон : 10-30 V DC
2. Извори на светло : 3 PCS вечера LED
4.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
сите црвени, сите бело, сите сина, сите жолти
F-250-Година:
2003,1992,1993,2009,2012,1995,2002,2008,1991,2015,2004,1996,2013,2014,1990,2001,2005,1999,2006,2010,1998,2007,1994,1997,2000,2011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Име На Модел:
LED316
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
12.5cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Ford Модел:
F-250
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
PC и Led
Специјални Функции:
Автомобил итни светла
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Ширина:
3.4 cm
Објектот Висина:
3.0 cm
Тип На Објект:
На Возилото
Објектот Должина:
12.5 cm
Објектот Тежина:
0.3 kg
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
DC10-30V

Подобро ви се допаѓа

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо...

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил...

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Scroll