Новак
За Сјај H320 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

За Сјај H320 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

Достапност: Залиха
DEN 5520.00

само екстра долари 10. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. не се оригинални автомобил дел. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор Леќа
За Сјај H320
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за Сјај H320 * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Објектот Тежина:
1.8kg
Име На Модел:
ЕЕ-A2015
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил Производител:
За СЈАЈ
Автомобил модел:
За Сјај H320

Подобро ви се допаѓа

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо...

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Scroll