Новак
Мачка Среќен Читање Повеќе Книгата Перница Покрие Прилагодено Памук, Лен Pillowcase Дома Троседот Декоративни Памук Фрли Оркестарот Cojines

Мачка Среќен Читање Повеќе Книгата Перница Покрие Прилагодено Памук, Лен Pillowcase Дома Троседот Декоративни Памук Фрли Оркестарот

Достапност: Залиха
DEN 201.00
DEN 335.52

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Гаранција Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Нашата цел е задоволството на клиентите! ВраќањеНаплата 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење.НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите многу од нашите производи,ние ќе ви даде поволна цена! Вие треба да бидат заинтересирани во сопствен производ,ве молиме контактирајте со нас!!! Вие треба да бидат заинтересирани во трговија на големо цена и сопствен производ, ве молиме контактирајте со нас!!! Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега.

Параметрите на стоката

Големина:
custom size
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Писмо
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N-2
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Стил:
Печатење
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Предност:
Светли бои, Никогаш нема да избледи
Патент:
скриен патент
Пакет:
1 парче перница маска
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Производство тип:
направи-да-цел
Примероци време:
Prodution + Испорака ≤ Една недела
Користете 2:
Pillowcase
Забелешка:
Бесплатна дизајни , Нема слики ограничување

Подобро ви се допаѓа

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧле

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напушт

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Scroll