Новак
Алуминиум легура LED Par 18x18W RGBWA+UV 6in1 LED Par Може да led Par центарот на вниманието dj проектор миење осветлување фаза осветлување

Алуминиум легура LED Par 18x18W RGBWA+UV 6in1 LED Par Може да led Par центарот на вниманието dj проектор миење осветлување фаза

Достапност: Залиха
DEN 4788.00
DEN 5040.00


2, LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?
Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму. Ако сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте го нашиот Клиент Сервис кој ќе ни биде мило да ви помогне. * Користење на просториите : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ
Црна Фиксна Plug Режим На Екранот:
Белата Фиксна Plug Режим На Екранот:
Предности на нашите LED Par Може да :
1, Револуционерна 6in1 LED диоди обезбеди неспоредлив боја мешање без треперење и мулти-обоени набљудување
2, 10 канал RGBWA+UV миење светлина
3, Вграден автоматски програми преку DMX
4, Изградена-во боја макроа преку DMX
5, RGBW А+УВ боја мешање со DMX контрола
6, Целосна електронска затемнување & 1-30 FPS strobing
7, Напредни LED дисплеј со 4-копчето control panel
8, 3-pin DMX влез и излез конектори
9, Двојно заклучување yokes за тони позиционирање флексибилност
10,Одлична за перформанси фази каде што традиционалните PAR лименки емитираат многу топлина кон изведувач
Алуминиум легура LED Par 18x18 W RGBWA+UV ефект екранот:
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
3, Што ако јас сум незадоволен со производот?
Па жал ми е да го чуе тоа. Ние гарантираме дека ќе биде 100% задоволни со квалитетот на вашиот производ.
Кога го контактирате сервисот Тим, ве молиме да дадете вашата цел број, краток опис и слика на проблемот, па ние може да ја спречи овие проблеми во иднина. Може да добијам поправка гаранција?
Имаме една година гаранција во Кина, ако не се земе LED Осветлување, ОСВЕН. Кој ќе плати за царина?
Тоа е купувач кој треба да се плати царина.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ТАА-BAP1818F
Бренд Име:
SHEHDS
Напон:
90-240V
моќност:
320W
Одредување на светилка:
LED 18x18W RGBWA+UV
DMX Контрола-канали:
6/10 DMX канали
DIMMER:
0-100% механичар dimmer
Оперативни режими:
DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,Стојат Alon...
Зрак Агол:
15/25/30/40/45 степен можат да бидат избрани
стенд-ап:
Двоен-заградата јарем двојки како кат мирување
Производ големина:
22x22x24 cm
Тежина:
3KG

Подобро ви се допаѓа

, ве молиме контактирајте со нас.8 KG 14 Пакување големина : 33*42*40cm Приклучок : испрати треба​​>>>Вклучуваат

започнетекрајотБожиќ подарок MSD 250 W / 2 90 V Движат Фаза Светлина MSD250 / 2 Крушка Светилка 250 ватиБренд Нови MSD

W : 19 KGПакување големина : 50*43*55cm (1pc / цтн)Превозот методи : DHL,Fed Ex,UPSот,ТНТ,од СТРАНА на МОРЕТО, СО авион Ж : 18 K

Пакување листа : 1x led зум студио светлина1x моќ кабел1x упатство книга

Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на

Во изминатите 8 години,нашите производи се извезуваат во Америка ,Европа, Азија, Африка Кориснички LED Кол

Кориснички LED Кол Дизајн Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага у

Ние сме eagering да го добиете вашиот 5 ѕвезди повратни информации, тоа е многу, многу важно за нас...

Се обезбеди целосна постпродажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.

Се обезбеди целосна постпродажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.Ветувањето

на saftety вентил ќе се отвори и истекување на гас за надвор поврзете го кабелот, и притиснете ја далечински

Со функцијата за зумирање Голема вграден осветлување покажува под Господар / Роб на режимот на Сина LCD д

Спецификација за производ : Напон : AC90 V250 V ,5060 HzМакс потрошувачка на енергија : 320 WLed количина : 24pcs12w Висок

Scroll