Новак
KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН GOLF6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Кочница Светлина Со Вртење Сигнал Светлина

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН GOLF6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Кочница Светлина Со Вртење

Достапност: Залиха
DEN 8436.00
DEN 8880.00


KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлина Со Вртење Сигнал Светлина
Карактеристики На Производот:
Примена : За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Материјал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.
Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair/цтн
Нето Тежина (Н W) : 5.5 килограми
Димензија на картон : 54*45*26 cm
Предности:
А. Функцијата : Автомобил Стил Автомобил опашка светлина собранието Интегрирани кола вртење сигнал светлина, автомобил Кочница светлина ,автомобилот задни паркинг светлина, Надградба на LED извор на светлина, како Висок квалитет на автомобил Подесување делови.
Б. Изглед : Направени од страна на thermostable ABS И ПММА/PC Материјал за LED опашка светлина собранието , се применуваат различни бои Поклопецот на леќите , натпревар персоналните автомобил led светла подесување.
В. за Инсталација : Автомобилот taillight собранието е plug and play ,лесно да го инсталирате ,Добра DIY автомобил светлина собранието со автомобил LED задни светла.
D. Перформанси : Водоотпорен IP69,со Висок Квалитет на Пломби; shockproof, 50000 часа Долго работа живот и вечера светла LED светло.
E. Гаранција : Ако taillight единицата не работи со не-вештачки причина во 1 година ,ние ќе provice repairt услуга или замена на делови/единица.
ЦРВЕНО ЈАСНО
ЦРВЕН ЧАД
ПММА и Стакло, итн.

Параметрите на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2013,2012,2009,2010,2011
Објектот Дијаметар:
54inch
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
5.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
KF-L7093
Бренд Име:
KUNFINE
Специјални Функции:
plug and play
Фолксваген Модел:
Голф
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Тип На Објект:
Задните Светла
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Напон:
12v
Лер Зрак Тип:
Нормално
Lumens:
Нормално

Подобро ви се допаѓа

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени OffRoad Возило 20022010 Cayenne Затворени OffRoad В

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Чадот Страна Маркер Светлина, Која Објективот на Фолксваген Голф MK4Бесплатен превозот Акции стил крист

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Scroll