Новак
Убава Мушка 20pcs Крстот Форма Millefiori Цвет Lampwork Стаклени Монистра 12mmx17mm

Убава Мушка 20pcs Крстот Форма Millefiori Цвет Lampwork Стаклени Монистра 12mmx17mm

Достапност: Залиха
DEN 242.00
DEN 268.80

Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Благодарам многу.
Повратни информации :
1.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
добредојдовте во мојата продавница
Убава Мушка 20pcs Крстот Форма Millefiori Цвет Lampwork Стаклени Монистра 12mmx17mm
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
12x17mm
Објектот Дијаметар:
12x17mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
1.1g/pcs
Број На Модел На:
Millefiori Цвет Lampwork Стаклени Монистра
Предмет Тип:
Millefiori Цвет Lampwork Стаклени Монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Приближно На Големината:
12x17mm
Материјал:
Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,Занает DIY

Подобро ви се допаѓа

Рачно Изработени Мачка Полимер Глина Монистра, Misty RoseГолемина : за 11mm долго, 10~11mm широк, 3~4mm дебели, дупка :

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве м

Легура Кристал Европската Монистра, Цвет Голема Дупка Монистра, Антички Сребрен, Мешана БојаГолемина :

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

Име : Кристал Голема Дупка Шарм Spacer МонистраМатеријал : Pewter (Nickle / Доведе / кадмиум Бесплатно)Големина : 10x1

Ние сме специјализирани во vairoкамен монистра и сите видови на накит Ве молиме да комуницирам со нас, ние

Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.net / en / e Packet 720 дена www.Спецификации

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Тибетската Стил Легура Голема Дупка Европската Монистра, Мешана Форма, Антички СребренГолемина : за 7.5~17

Можеби ќе сакатеТип : Емајл Криви Страна Начини На Крст Од Сребро Pendant Монистра Шарм Конектор Линкови На

метал : слатководни бисер ( лицето има место и раст на вените)облик : оризбоја : бела розова боја се виолет

Scroll