Новак
ZOKOL имајќи 30244 7244E Заострените Ролери Имајќи 220*400*72mm

ZOKOL имајќи 30244 7244E Заострените Ролери Имајќи 220*400*72mm

Достапност: Залиха
DEN 11003.00
DEN 14477.28


Параметрите на стоката

Капацитет На Моторот:
30244
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
30244
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
220*400*72mm

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LMF30 UU ,LMF30Пакување детали : 4pcs / многуМатеријал : Сме

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Предмет : 685 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 623 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Предмет : 693 ZZ ABEC7Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Scroll