Новак
Универзална 2.5 3.5 инчен Автомобил КОЧАН LED Ангел Очи Ореол Прстени Дење Работи Светлина светилки drl Авто Магла Собранието Foglamp За Toyota, Nissan

Универзална 2.5 3.5 инчен Автомобил КОЧАН LED Ангел Очи Ореол Прстени Дење Работи Светлина светилки drl Авто Магла Собранието

Достапност: Залиха
DEN 2392.00
DEN 3417.60

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високо-моќ, висока осветленост LED(550 LM/КОМПЈУТЕРИ),доволно за да се предизвикаат и други несакани на вбризгување
возилото се користи високо-моќ, висока осветленост LED(110 LM/КОМПЈУТЕРИ),може да биде доволен за да предизвикува внимание на
други возила на возилото како безбедност игра најдобри перформанси.Солиден алуминиум легура база,agood ефект на ладење.Донесе да им Помогнам на ПРЕДВОДЕНА од тековното користење на еден посветен интегрирано коло дизајн, како и добра термичка дизајн,моќ
conversuin го оценувате до to95% да може ефективно да elinate ефектите на напон на светлината и гаранции на
работниот век на LED светла до повеќе од 30000 часа(блескаво воопшто не се совпаѓаат).
Спецификација
Текст : DC12 V-24 V
Температура на бојата : 5600-6000 K
Моќност : 5 W/17 W(светилки drl/магла светилка)
Услуга живот : 30000
Видови на : LED 2.Роман и уникатен дизајн,разумни structurel лесно да се intsall.Позлата на употреба на мисловните стакло и огледало на повеќе оптички дизајн целосно во предвид принципот на ефективна високо-
јасноста на боите и осветлувањето за да се обезбеди со соодветен спектар на светлина изложеност.
2x Универзална Авто Светлината LED Ангел Очи Дење Работи Светлина светилки drl Автомобил Магла Светлина Собранието Foglamp За Nissan Мицубиши Suzuki ПРЕДНОСТИ на производите
1.Светла не треба директно да се блиску до нивните очи
2.Вежба два 4mm дијаметар дупка поправи заградата.Прилагодување на добро осветлување andle и прилагодување на двата краја од ореви tofix.5 инчен 32 W 3.
Предупредување
1.5 инчен 40 W Кочан ангел очи Сијалица typ : КОЧАН 15 W/12 W
Боја рендерирање индекс : Ра>80
Работна температура : -40~70°
Waterproot одделение : IP67
Материјал : Алуминиум легура
Инсталација метод
1.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бело, Сино
Температура На Боја:
25 инчи, 35 инчи
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
Светилки drl
Специјални Функции:
автомобил led светло за магла
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
3.5inch
Бренд Име:
MAXGTRS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Подобро ви се допаѓа

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2...

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо Ве молиме

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Scroll