Новак
Yituancar 2X КОЧАН LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светлина Контрола Switch 14 Режими Стил Пожарникар Полицијата Сообраќај Итни Магла Светилка

Yituancar 2X КОЧАН LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светлина Контрола Switch 14 Режими Стил Пожарникар Полицијата Сообраќај

Достапност: Залиха
DEN 1332.00
DEN 1987.68

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .
Ако сакате да користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се случи други давачки. но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3stars) или негативни(1-2 ѕвезди) feeback. Видливи во текот на дневните состојби.
Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден. Можете да не контактирате за било какви прашања, тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.Ве молиме Погледнете го Видеото! Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме Еден контролер поврзува 29 CM /59 CM /75СМ Еден Сет на производот. Висока моќност ултра светла КОЧАН LED Итни Сообраќај Советник Предупредување Флеш Strobe Светлина Бар, водоотпорен дизајн.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод. Ве молиме контактирајте со нас.
Фото
Нашите производи преку Професионални фотографска опрема во снимање слики, различни клиенти се должи на компјутерски екран во боја параметри, слики и во вид може да биде малку боја разлика, ве молиме купувачите да се обрне внимание.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас. Оваа итни strobe работи со повеќето од возилата со 12 V/24 V извор на енергија, лесно да се инсталира.
Спецификации : Светлина, боја на располагање : Бело / Црвено & Сино / Жолтите Материјал : Метал домување Пластика Број на светилки(секој) : КОЧАН LED Возило Апликација : Универзална Нето тежина : 550g Големина : 290mm X 45mm X 45mm (L x W x H ) Живот : 500000 часа Сијалица Боја temp : 6, 000 K-6,700 К Осветленост : / Оценет Работен напон : DC 12-24 V Рангирани Работат на струјата : / Номинална Моќност потрошувачка : 40 W
Објектот Апликација : Off road возило,atv настана,камион,инженеринг возила(багер,treedozer,патот ролери, булдожер,кран и рударски камион итн.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Жолта, Црвена И Сина
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
40W
Бренд Име:
Yituancar
Име На Модел:
RMC-Т-2P
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
29cm
Напон:
12V/24V
Специјални Функции:
Предупредување Светлина,Дневна Светлина,Магла Светилка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
550g
Материјал Тип:
Алуминиум Домување Пластичен Капак
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија
Тип На Објект:
На Возилото
Напон:
DC 12-24V
Извор На Светлина:
кочан предводени
забелешка:
Предупредување Светлина,Strobe & Флеш Светилка,Позиција светилка

Подобро ви се допаѓа

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

Scroll