Новак
Нови Заштити 3.7 V 7800 mAh 18650 Литиум Јонска Батерија Риболов светла светла посебни 4.2 V батерија со ПХБ

Нови Заштити 3.7 V 7800 mAh 18650 Литиум Јонска Батерија Риболов светла светла посебни 4.2 V батерија со ПХБ

Достапност: Залиха
DEN 751.00
DEN 1072.80

Номинална напон : 3.7 V Номинална моќност : 7800 m Ah Полнење Напон : 4.2 VDC Максимална номинална струја : 1.5 Испуштање критичниот напон : 2.5 V Полнење напон исклучување : 4.2 V Батерија големина : 35 мм * 67 mm Кабел должина : околу 10 CM жица (со 2 P приклучок) Почитувани Купувачи : Здраво, добредојдовте на вас! Sike Laierr Мултифункционален Конектор За Полнач Продавач! Производите се испратени директно до фабриката. Оригиналниот вистински резолуција, со висок квалитет! Ние, исто така, се големи брендови на 18650 литиум батерии, 100% од потеклото на увозот во целата земја, агенти : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4i и така натаму. 18650 стабилност е многу добар, широко се користи во големи електричното поле. Добредојдовте на големо цел, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим за поддршка. Ние се чека за вашиот повик 24 часа на ден.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
3.7 v -7.8 На
Напон:
3.7v -4.2v
Големина:
35*67mm
Бренд Име:
SiKeLaier
Тежина:
150g
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
7800mAh
Примена:
Електрична Опрема

Подобро ви се допаѓа

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Функција1 Тоа е погоден за 6 S 24 V литиум батерија.2 Со функциите за заштита од напон, струја и температура

Wox 16 AОдговара Wox Алатки : WOXLI16, WX152Заменете Wox оригинална батерија : WX156,WX166,WA3848,WA3527Valtage : 16 VКлетка : LiionКапаци

ла & uacute; ltima expedici & oacute; n parágrafo Inglês & eacute; s liitokala etiquetas де marca.24 v 10ah bater & iacute; uma де iones де litio де 24 v 10ah 10000 mah 15 A BMS

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Б&Г 36 AОдговара Б&Г Алатки : LST136,LST420,LST220,LST400,LST300,MTC220,MST1024,MST2118,CST1200,CST800,NST1118Заменете Б&Г origial батеријата : LBX36,LB

PTC 20 AОдговара PTC Алатки : PCC685 L,PCC685 LP,PCC680 L,PCC681 L,PCC682 L,PCC600,PCC640,PCC690 L,PCC601,PCC670Заменете PTC оригинална батерија : п

Функција1 Тоа е погоден за 7 S 24 V литиум батерија.2 Со функциите за заштита од напон, струја и температура

Батеријата пакет параметри Оценет напон : 7.4 V Номинална капацитет : 5200mah Полнење напон : DC 8.4 V Максимално

Батеријата параметри Оценет напон : 7.4 V Номинална моќност : 5200 m Ah Полнење напон : DC 8.4 V Максимално полнење

DCB140 14.4 V Батерија Пластични Случај (без батерија ќелија ) PCB Коло За Dewalt 14.4 V 3.0 Ах 4.0 Ах DCB140 Liion Батерија100% Б

Б&Г 9.6 VОдговара Б&Г Алатки : CD9602 K / CD231P8 / PS9600A9 / 246536 / DW902 / DW902 / DW911 / DW913 / DW921 / DW926 / DW926 K2 / DW955 K / DW55 K2 / DW050 K2 / DW967 K

RIDGID12 VОдговара RIDGID Алатки : 130446011,130446007,AC82008,AC82048Заменете RIDGID оригинална батерија : R86048,12Volt Хипер ЛитиумЈо

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,потоа се плаќа враќањето пакет прево

Scroll