Новак
6pcs/пакет Магнетно Копче Носителот Keychain Прстен Копче Полици Изградена-во Силен Магнет Лесно се Инсталира Одговараат За Светлина се Префрлите Фрижидер Ѕид

6pcs/пакет Магнетно Копче Носителот Keychain Прстен Копче Полици Изградена-во Силен Магнет Лесно се Инсталира Одговараат За Светлина

Достапност: Залиха
DEN 328.00
DEN 547.20

Може да се користи во било каде сакате.ИНФОРМАЦИИ
6pcs/пакет Магнетно Копче Носителот Keychain Прстен Копче Полици Изградена-во Силен Магнет Лесно се Инсталира Без Дупчење Намирници Организатор
Опис :
Дали ви се обично изгубите вашите клучеви, а потоа започнете вика околу куќата,'секој гледа моите клучеви'? Ву. Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи.Елегантен дизајн координати со вашиот дом или канцеларија.Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот .Вграден-во силен магнет. ПОВРАТНИ информации.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
Материјал : ABS Магнет
Големина : appr.

Параметрите на стоката

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Број На Модел На:
0703158
Употреба:
клуч на носителот
Материјал:
Магнет ABS
Име на производ:
Магнетното Копче За Носител На
Материјал:
Магнет, ABS
Метална боја:
Сребро.
Големина:
appr.19.8*5.64mm
Количина:
6Pcs
одговараат за:
Светлината Switch, Фрижидер, Автомобил, Ѕид
Тежина:
45g
Потеклото на место:
Кина
Тип:
Бања Полици

Подобро ви се допаѓа

3 Pcs Мултифункционален Преносни Дома Перење Облека Крпа Закачалка Кука Клипови Облека Простор Saver Магиј

Дополнителни карактеристики : демонтажа боја класификација : црн високо дијаметар од 50, 135 дијаметар од 5

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас Ви благодариме!2)

За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас Опис : Креативни Смола Пиштол Модел Bookends Декоратив

Објектот Материјали : ДрвоОбјектот Големина на : 40*15*1.5 cmРеден Број : 1 Pcs / МногуПредмет Тип : Ѕид ПолицаОбј

S темпо алуминиум Хардвер Кујна Додатоци Солидна Тенџере Покрие Рек Чување на Носителите наПан Поклопе

Бесплатен Превозот Метал Паричникот Екранот Стојат Чанта Екранот Паричникот Носителот WA013 Ние ќе брод

Метал Ѕид Рек Железо Цвет Вазна Носителот Мултиупотреба Дрвени & Метал Ѕид Дребулии Држачот за Ѕид Поли

1 PC Нови Пристигнување Индустриски Железни Цевки Креативни Двојно Дрво Ѕид Виси Полица Кујна Бања Полиц

Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАЗаводот и Училишни Материјали : http : / / www.aliexpress.com /

HIPSTEEN Нерѓосувачки Челик Вертикална Стојат Кујна Хартиена Крпа Носителот Сребро.Карактеристики : .100% Со

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

ЗАБЕЛЕШКИ : Услуга На КлиентитеОнлајн време : 9 : 00 часот6 : 00pm Пекинг време .Ние ќе ви одговори веднаш штом

Тоа трае 57days да пристигнат.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара н

Екопријателски Згусне Обоени Пластични Clamshell Shoebox Топла Складирање Кутија Фиока Чевли Чизми Кутија Зав

Нова Гардероба Преграда За Складирање Рек Кабинети Носителот Организаторите На Ноктите За Слободни Те

Опис : Cloud Keyholder е само она што ви треба за вашиот стан Јас не може да се брои колку пати сум неоправдан мој

големина : 18cm*12.5 cm Вклучувајќи четири куки и една кутија за складирање комбинација може да избере да дуп

Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2.Нема да го оштети cabinetry, Има пластични намирници торба; ви Овозм

Scroll