Новак
2017 Топла Рачно Изработени Гроздобер Етничка Стил Накит Бохемски Multicolor Tassel Ѓердан Ѓердан Изјава Буци Ѓердан За Жените X1

2017 Топла Рачно Изработени Гроздобер Етничка Стил Накит Бохемски Multicolor Tassel Ѓердан Ѓердан Изјава Буци Ѓердан За Жените

Достапност: Залиха
DEN 219.00
DEN 238.08


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Pendant Големина:
11cm*15cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X1741
Функција:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.Испорака : 1 Ви благодариме!2 Мате

W elcome на нашата online продавницаНе ' рѓосувачки Челик Накит, Ѓердани,Тибет Накит, со 1.2 lnch extender синџир, Писмо

KEJIALAI Исклучителна Кожа Ѓердан Ѓердан Femme Кубни Циркон Лист Ѓердани Bowtie Долго Мода Накит Вратот Синџир QDN

Бренд : PINJEAS Стил : рачно изработени Ѓердан Материјал : мушка : obsidian снегулка камен Големина : 13"15" прилагод

Shinny Ред Бакар Куршум во Облик на СТП Кожа NecklceДолжина : 37cm,Тежина : 8.2 gСАД $ 0.89 / парче парче парче парче па

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

Политика На Враќање** Ние нудиме бесплатен 5 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.Ве молиме Имајте во предвид : Ни

HERMOSA Накит Мода Ѓердан DICHROIC СТАКЛО 925 Sterling Silver Жените Ѓердан 19 инчи HM723

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Попуст : Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!Микс цел повеќе од 5

98 / парчеЛуксузен Лигавче Изјава Ѓердан за Жените Бесплатен Превозот САД$ 29.98 / парчеНов Луксузен Орел П

ѓердан макси ѓердан ѓердан ѓердан ѓердани & приврзоци изјава ѓердан ѓердан жените долг ѓердан ѓердани б

Scroll