Новак
Светлата собранието за changan benben мини

Светлата собранието за changan benben мини

Достапност: Залиха
DEN 2400.00


Нашите Услуги
1.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад . Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.
Квалитетот на услугите кои се ангажман, ги продаваат сите производи се користат високо-квалитетни материјали обработка на високо-квалитетни производи, индустриски квалитетот на производот, на апсолутна гаранција за квалитет! Ве молиме да се купи! Ако некој производ проблеми со квалитетот, ние KLORY ќе ви даде задоволни со решение!
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, може да се даде 5 ѕвезди проценка, вашиот евалуација ќе ни даде полн со енергија!.
Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Item Type Светлата собрание
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА changan
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co.

Параметрите на стоката

боја:
Лево, Десно
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
KLORY
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Материјал Тип:
1

Подобро ви се допаѓа

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомоби

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Производ детални сликиДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете си

Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни д

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

Scroll