Новак
Моден Цреша Cupcake Крофни Фрли Перница Среден Век Перници Settee 18X18 Ткаени Лен Оркестарот Дома Есен Lumbar Перница Опфаќа

Моден Цреша Cupcake Крофни Фрли Перница Среден Век Перници Settee 18X18 Ткаени Лен Оркестарот Дома Есен Lumbar Перница Опфаќа

Достапност: Залиха
DEN 159.00
DEN 186.72

7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање . Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Можете да се јавите во вашата локална поштата и истрага со нив. Превозот компанија може да ти се јавам ако тие не можат да се најдат на вашата адреса.Ако има било какви проблеми со купувањето ,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот,така што ние го разреши прашањето на позитивен начин.
(2)П : Слики и Перница ќе има разлика?
A : Дел може да постојат некои разлики во бојата и слики, слики биле однесени во друга светлина, па ќе има некои грешки
(3)П : Како можам да знам дали објектите ќе бидат испратени до мојата адреса?
А Ние брод на светот ! Ако не сте сигурни дека вашето место, може да биде deliveried или не, pls се чувствуваат слободни да истрага нас пред да се одржи редот.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да разговара со нас. Ние ќе го замени вашиот производ доколку постои каква било квалитетот проблем, или рефундирање на дека, во зависност од проблемот кој го имате. Па има многу малку шанса за да плаќање на увозни давачки или даноци.
(4)П : Дали треба да го напушти мојот телефон број на испорака?
A : Да, треба да ни кажете го вашиот телефонски број, така што тоа ќе биде полесно и за курир за да ве контактираме кога пратката пристигнува на вашата локална место. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети.

Параметрите на стоката

Големина:
45x45cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
M9364
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
столче маска
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
Ткаенини:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Патен 1:
Лимон Gream Моите Слатки Сладолед Среќен Роденден Го Прослави Cupcake
Патен 2:
Љубовен Сакаат Чоколадо Рози Ретро Јагода Торта Партија Розова Љубов

Подобро ви се допаѓа

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен Убави светли

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Scroll