Новак
Diy Дијамант Сликарство Животни Златен Коњ 5d Плоштадот Дијамант Везови Крстот Бод Комплет Дијамант Боја Полна Везови

Diy Дијамант Сликарство Животни Златен Коњ 5d Плоштадот Дијамант Везови Крстот Бод Комплет Дијамант Боја Полна Везови

Достапност: Залиха
DEN 283.00
DEN 434.88

Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% дијаманти повеќе ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена! DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост 1. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање.

Параметрите на стоката

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Стил:
Југоисточна Азија
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дома Декорација Ѕид Налепница
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Подобро ви се допаѓа

ангел девојка 20x30 5 D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везо

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3 Ви благодариме за вашето разбирање Ако поставите пов

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Шарени Тигар Шефот на Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола 5 D Diy Дијамант Сликарство Везови Крсто

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство кристалноДраги

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

Спецификација на производот во производот прирачник специјализирана во производство на голем број на

Цртан филм го Носи Везови Дијамант Целосна Мозаик Смола 5 D DIY Дијамант Маслото 3 D крстот бод колекции на

, Промена на друга боја на дијаманти Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашин

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји...

Scroll