Новак
за Audi A8 S8 QUATTRO Д3 2006 2007 2008 еден пар Заштитни Пред Лево + Правото Браник Магла Светлина светилка Решетка ги Опфаќа

за Audi A8 S8 QUATTRO Д3 2006 2007 2008 еден пар Заштитни Пред Лево + Правото Браник Магла Светлина светилка Решетка ги Опфаќа

Достапност: Залиха
DEN 2708.64


2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мрежа за/udi A8 S8 Q / UATTRO Д3 2006 2007 2008
· Предмет Тип : Браници
· Производител Дел Број : 4 E0 807 681 АД 01 C (лево), 4 E0 807 682 АД 01 C (десно)
· Осветленост Дел Број : 4 E0 807 681 AB 3 FZ(лево) , 4 E0 807 682 AB 3 FZ(десно)
· Друг Дел Број : 4 E0 807 681 AD/AB (лево), 4 E0 807 682 AD/AB (десно)
· Автомобил модел 1 : за 2006 2007 2008/udi A8/S8 Д3
· Автомобил модел 2 : за 2006 2007 2008/udi A8 QUATTRO Д3
· Имајте на ум : не одговара за Cabriolet Модел
Пар Нови Црна Решетка Пред Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мрежа за/udi A8 S8 QUATTRO Д3, 2006-2008
· Боја : црна
· Производител Дел Број : 4 E0 807 681 АД 01 C (лево), 4 E0 807 682 АД 01 C (десно)
· Осветленост Дел Број : 4 E0 807 681 AB 3 FZ(лево) , 4 E0 807 682 AB 3 FZ(десно)
· Друг Дел Број : 4 E0 807 681 AD/AB (лево), 4 E0 807 682 AD/AB (десно)
· Предмет се вклучени :
Пред левата страна решетката вметнете x 1
Пред десната страна решетката вметнете x 1
· Компатибилен :
за 2006-2008 A/udi A8/S8 Д3
за 2006-2008 A/udi A8 QUATTRO Д3
(не одговара за Cabriolet Модел)
· Имајте на ум :
1) Погодни за автомобили со предни светла за магла само.
·
2) Возилото верзија има разлика во различни региони, ве Молиме да се измери големината пред да купите.
·
Функција :
1) Материјал : високо квалитетна ABS пластика.
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
6) Дава вашето возило чиста и елегантен стил.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
BoomBoost
Објектот Тежина:
900g
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Подобро ви се допаѓа

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Scroll