Новак
хип хоп рап хип xxxtentacion ѕиркаат наоколу Dogg дрејк J Кол 21Savage Oxxxymiron т кошула мажите музика рапер маици Tee машки Tshirt

хип хоп рап хип xxxtentacion ѕиркаат наоколу Dogg дрејк J Кол 21Savage Oxxxymiron т кошула мажите музика рапер маици Tee машки

Достапност: Залиха
DEN 360.00
DEN 600.00


Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни! Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е околу 2 големина помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,AUsize, pls се провери големината на табелата кога го стави на ред! големина (cm) Рамо Градите Должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 43 16.9" 92 36.2" 62 24.3" 16 6.3" М 44 17.3" 96 37.8" 63 24.7" 17 6.7" L 46 18.1" 100 39.4" 64 25.1" 18 7.1" XL 48 18.9" 106 41.7" 66 25.9" 19 7.5" XXL 51 20.1" 112 44.1" 68 26.7" 20 7.9" 3 XL 53 20.9" 116 45.7" 70 27.5" 20 7.9"
За големината, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
78DREAZM
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
xxxtentacion t-shirt:
музика рапер
музика t-shirt:
2pac
Стил:
Streetwear

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXLЗа Плаќање1.

Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потр

Жените Шупливи Од Т Кошула Транспарентен со Долги Ракави, Tshirt Секси Blusas Секојдневен Мрежа Tulles Види Прек

(Празник освен)Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1.Дозволете ни да ви препорачуваме гол

Scroll