Новак
Fapully Хром Бања Слив Тапа Инфраред Смисла Вода Тапа Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Бања Потоне Допрете Го

Fapully Хром Бања Слив Тапа Инфраред Смисла Вода Тапа Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Бања Потоне Допрете Го

Достапност: Залиха
DEN 3600.00
DEN 6000.00


Fapully Бања Единствена Славина се Справи со Ладна И Топла Вода Допрете Бања Опис : 100% сосема нов и висок квалитет . Спецификација : Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.1-0.6 MPa Температура на околина : 1-45°C(ладно&топла вода ) Напојување : AC Кол на влезот / излезот цевка : G1/2" Индуктивен растојание : 12-15cm Пакет вклучува : 1*Тапа 1*50cm црево 1*монтажа Додатоци

Параметрите на стоката

боја:
Ладна и Топла
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Чувство Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Една Дупка
Број На Модел На:
132-22
Површински Третман:
Хром
Бренд Име:
Fapully
Вентил Core Материјал:
Керамички
Производи Тип:
автоматски сензор чешми
Број на Рачки:
No
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топла и ладна вода:
да чешми бања потоне
Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно & Топла Вода:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.Превозот време е надвор о

Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Времето за испорака е прибл Известување за Корисниците о

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Ние ги цениме вашите повратни информации и ние ќе се стремиме да обезбедиме најдобри aliexpress искуства на

Нашата цел е задоволството на клиентитеКога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека прат

Функција : топла и ладна вода месинг тело, chromed завршиAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка не е со доводно

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО ISO9002 ква

Бакар една дупка краток слив тапа хром позлатен, Месинг миење слив тапа топла и ладна, Бања потоне слив т

Масло Протри Бронза за миење слив тапа миксер допрете, Бакар бања потоне слив тапа црна, Антички ORB слив

Fapully Водопад Слив Бања Тапа Палубата Монтиран Мијалник Допрете Црна Еден Справи со Миксер Чешми Еден Др

И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност .Прифаќаме само враќање & наплата причина е к

Бесплатен превозот Попуст Фабрика продажба Сребро Злато Бои Месинг Материјал Вртливата Spout Слив ротира

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Осигурување : Елементи цена, исто така, не се вклучени осигурување Ако ви треба хром / АНТИЧКИОТ / БАКАР

Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир.За објектот без

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се ош

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Месинг Изградба врвот Висок квалитет н

Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен превозот Фабрика продажба Керамичка Рачка Слив Тапа Три Дупки Топло Ладно Миксер Допрете Црн

Ние не ќе процесот било враќа, размена или наплата без одобрение ,а купувачот е задолжено за враќање на п

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Scroll