Новак
Моден Лен Тропски Растенија Остава Кактус Дома Декор Хлебните остава Перница Случај Almofada Перница Покрие Housse Де Coussin

Моден Лен Тропски Растенија Остава Кактус Дома Декор Хлебните остава Перница Случај Almofada Перница Покрие Housse Де Coussin

Достапност: Залиха
DEN 159.00
DEN 186.72

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Враќање & Политика За Наплата
Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена. За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm големина разлики , ви благодариме за вашето разбирање
Пакетот вклучува : 1 PC Перница маска
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Поддршка на мало и на големо, и можете да ја користите вашата сопствена слики. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, ако тоа не ви одговара на вас, ние само го прифати на оштетени објекти.
100% сосема нов и висок квалитет Облик : Правоаголник Димензии : 30cm*50cm Тип : Перница маска
Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела .
Моден Лен Тропски Растенија Остава Кактус Дома Декор Хлебните остава Перница Случај Almofada Перница Покрие Housse Де Coussin
Ние си имаме свој фабрика, имаат многу години на poduction искуство.

Параметрите на стоката

Големина:
45X45CM
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
M3127
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Име : Креативни Секси Усни ПерницаМатеријал : Краток Кадифен + PP памук Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Роз

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Шарени Перница Покрие Шарени Мрачно Trigon 43*43cm Плоштадот Геометриски Крои Ткаенина Постелнина За Домашни

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

Scroll