Новак
2 парчиња Автомобил 18 LED Табличка Светлина Бела Број Плоча Светилка За Volvo S80 99-06 V70 XC70 S60 XC90 Додатоци

2 парчиња Автомобил 18 LED Табличка Светлина Бела Број Плоча Светилка За Volvo S80 99-06 V70 XC70 S60 XC90 Додатоци

Достапност: Залиха
DEN 369.00
DEN 433.92


Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
2x 18 LED Бела Број Табличка Светлина За Volvo S80 1999-2006 V70 XC70 S60 XC90
Спецификација : Модел : 508484 Позиција : Табличка Светла Материјал : Пластични Боја : Црна Напон : 13. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Ве молиме овозможи 0.5 V Моќ : 2 W Количина : 2 buc светла боја : Бела LED е по Светлината : 18 LED Големина(Dxšxv) : 76x29.4cm(Dxšxv)
Функција : - 18 Светла LED е, Супер Бела Боја - Едноставен за инсталација,без дополнителни додатоци потребни, Plug and Play. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. - Не OBC грешка на сите апликација модели. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. - E8 одобрени. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Бренд Име:
Audew
Име На Модел:
no
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Табличка Светла

Подобро ви се допаѓа

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо...

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Scroll