Новак
100pcs 1MB Меморија за Зачувување Saver Картичка за Playstation 1 за PS1 еден за Sony Перформанси

100pcs 1MB Меморија за Зачувување Saver Картичка за Playstation 1 за PS1 еден за Sony Перформанси

Достапност: Залиха
DEN 6664.80

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
100% Сосема нов Hight квалитет 1 MB (15 Блокови) Компатибилен со сите P-S-1 игри кои обезбедуваат зачувување игра функција на Трети лица производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
100pcs x Мемориска Картичка
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Параметрите на стоката

SONY Модел:
PlayStation
Бренд Име:
xunbeifang
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
GSO00200
SONY Модел:
PlayStation

Подобро ви се допаѓа

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

16 малку MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За БитиеВе молиме да ни остават порака за школка што треба (со НАС или

Топла продажба на 16 Малку Игра Картичка за Промоција!!!Пакување Содржина : 1 x играта картичкаЗАБЕЛЕШКА :

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

36 Цена : $30.6 V4) Пластика пакет5) Должина : 21.ако го купите, можете да ми кажете и да добиете на софтвер за да

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

Опис на производот Детали за Производот : Интерфејс : USB2.0 Капацитет : 32 GB Примена : за Windows 98 / ME / 2000 / XP / 7 / 8 /

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу иг

Опис на производот Детали за Производот : Интерфејс : USB2.0 Капацитет : 64 GB Примена : за Windows 98 / ME / 2000 / XP / 7 / 8 /

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ / САД Школка" или "јас треба ЈП ш

Scroll