Новак
led Land Cruiser FJ200 LC200 LED Опашка Светилка 2008-2014 година YZ црна Домување Јасно леќа

led Land Cruiser FJ200 LC200 LED Опашка Светилка 2008-2014 година YZ црна Домување Јасно леќа

Достапност: Залиха
DEN 10046.00
DEN 11039.52


Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Директна замена.
Предност :
1. Пакет се Вклучени : Ние заврши оваа светлина со балон во една картон. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод.
Постои еден пар светла (Лево и Право) во тетрапак. Надградба на возило со racing изглед.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел. Ве молиме контактирајте ме.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто.
Производ Desctiption :
1. Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.Поради снимање светлина отстапување,бојата на LED лента (за паркинг светлина или извршување на светлина) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал, додека вистинската боја е црвена. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Еден пар за еден автомобил употреба.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Стил : LED Опашка Светилки. Превозот адреса :
4. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Површината стврднување третман
3.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
fj200
Land Cruiser-Година:
2009,2010,2011,2013,2014,2008
Објектот Тежина:
8kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
PC
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Тојота Модел:
Land Cruiser

Подобро ви се допаѓа

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо Ве молиме

Scroll