Новак
100pcs Силна Круг Кол 15mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

100pcs Силна Круг Кол 15mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 4138.00
DEN 4547.52

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.03937 инчи)
Пакет Содржина :
100pcs Силна Круг Кол 15mm x 10 милиметри N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
Големина : 15mm x 10 милиметри(1mm = 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
15mm x 10мм
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Истакнува : Филтер inductor DCDC Конвертор, задави калеми Осветлување и автомобилската Електроника Компјутер

Опис На Производот : Обликот:ЦилиндарМатерија : Nd Fe B магнетОдделение : N38 EHГолемина : прибл.D12.7x12.7mmОбложу

Ви благодариме за вашето разбирање.Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здрав

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Dicscription : 50pcs 6mm x 4mm N50 Силна Ретки Земјата Nd Fe B Neodymium Диск МагнетиСпецификација : Материјал : Nd Fe B магнетни м

40pcs D5x5mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен Магнет Функција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

40pcs D5x5mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен Магнет Функција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

150pcs D5x3mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен МагнетФункција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

5) Здравствена заштита : медицинска опрема, магнетни здравствени производи и така натаму Neodymium магнети о

Акустична поле : говорникот, приемник, микрофон, аларм, фаза аудио, автомобил аудио и така натаму.Не им до

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Акустична поле : говорникот, приемник, микрофон, аларм, фаза аудио, автомобил аудио и така натаму.Особено

1 buc 99.9% Висока Чистота Vanadium Метал V 6.05 g Врежан Елемент Периодична Табела 10мм КоцкаГОЛЕМИНА : 10*10*10ммТЕЖИН

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Scroll