Новак
ПРО 17 Копчињата-HUANGYANG дрво, дрвени Бб Кларинет

ПРО 17 Копчињата-HUANGYANG дрво, дрвени Бб Кларинет

Достапност: Залиха
DEN 25034.00
DEN 26352.00


1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Овој опсег на кларинет е постојано обезбедување на инструмент кој врши начин надвор од нејзините цена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Состојба : Brand New Тон : Бб Материјал : Целосно направен од HUANGYANG ДРВО Површина : Сребро позлатен копчиња Бум Систем 17 копчиња Увезени италијански влошки, Извори Две буриња(долго големина можете да изберете,од 62mm-67mm) Лесно да се игра Професионален дизајн, инструктор одобрени, толку убава!!
Додатоци : Слободен professtion тежок случај Слободни ткаенина за Чистење итн.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации.

Параметрите на стоката

Тон:
Bb
Клучни материјал:
сребро позлатен
Број На Модел На:
како се покаже
Површината Материјал:
Никел Сребро.
Број на Копчиња:
17
Тело Материјал:
HUANGYANG ДРВО
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Овие 10 PCS Висок Степен на Бамбус Кларинет Бб Трската се направени од врвен бамбус, кој е несигурен да се б

Ние ќе бидеме многу благодарни за тоа и да ни биде мило го стори истото за вас.започнетекрајотОва е Сосе

Музички инструмент злато позлатен копче Бб акрилик транспарентен тело кларинетИме : Музички инструмен

и тоа нема да ве изневерам Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни пов

Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расп

Тоа обично трае околу 58 дена за EMS да ја испорача предмети.Бесплатни Објекти За Вас : светлината И издржл

Најновите Европски дизајнирани Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона...

Силен професионален абонос концерт полуавтоматска oboe облека : C копче , убаво matiral, звук ,техника...

Стабилна фаза може да се обезбеди симетричност За Кларинет Materail : пластика со метални Големина(Lx W) : 2 Ако

Ние сме среќни да се комбинираат превозот на предмети платени за со една плата.* ЧаталеститеF резонанца

професионални Нови G клучни кларинет Тврда гума Добар материјал добар звук*Копчето : G*Материјал:Тврда

Scroll