Новак
NIXUANYUAN Реална Слика 2017 Булчински Рака Превези Катедрала Beaded Превез Чипка Свадба Veu Де Noiva Долго Свадба Превез со Чешел

NIXUANYUAN Реална Слика 2017 Булчински Рака Превези Катедрала Beaded Превез Чипка Свадба Veu Де Noiva Долго Свадба Превез

Достапност: Залиха
DEN 375.00
DEN 408.00


Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.Половината = ? 3. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 .Колковите = ? 4. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани . Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан.
Па ве молиме да НЕ купи од вашиот нормален фустан големина. Така венчаница промена е честа појава и може да биде потребно.под биста = ? 6. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.
Свадба големини не одговараат на вашите редовни фустан големина и постојат многу различни големина на топ листите премногу.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан. фустан може да се заврши во 10-25days.
Големина на единица : cm или инчен 1.Целосна Биста = ? 2. Можете да се вратите и наплата или да го промените облека. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,
Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго. На превозот времето е врз основа на превозот метод. Може да го промените тоа и на локално ниво кога ќе ја добијат. Тоа ќе се земе 3-4 работни дена
околу UPS-от,DHL,FEDEX,7-10 работни дена за EMS, ТНТ. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 .
Кога ќе се измери, ве молиме бидете сигурни дека ќе носат исти или слични интимна облека и
чевли што се планира да се носат на вашата свадба ден.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Работ Стил:
Мушка Работ
Превези Слоеви:
Еден Слој
Бренд Име:
NIXUANYUAN
Тип:
Рамо Должина Превез
Техника:
Beaded
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Информации на Превез1 Боја : Бела и боја на слонова коска Двете бои се слични Ве молиме проверете боја ше

Почитувани Купувачот : 1 Свадба превез има 4 слоеви .2 Ние го имаме во боја на слонова коска боја како на сл

Welcom на нашата продавница може исто така да како што се : Производ Покаже Jane Vini 2018 Црна Два Слоја Свадба Пр

ние не може да гарантирадека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.Пред Дол

Starрезултати се многу важни за нас.Тоа трае околу 415 работни дена за пакетот патува од нашите капацитети

Повеќе Свадба ПревезиИнформации на свадба превезБоја : Бела,Боја На Слонова Коска Ве молиме проверете б

100% Реална Слика,висок крајот булчински превез,она што го гледате е она што ќе добиете,само од Сафир Свад

Ние одговори на пораки понеделникпеток за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговор

Итно или Раш ЦелНие, исто така, ја прифати раш цел Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за о

Нема две токму истата остава во светот Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка комп

Бесплатен превозот боја на слонова коска 1 слој со Чешел 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина :

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Исто така, можете да го напу

Па ве молиме слободно контактирајте со нас да ни кажете вашето барање! 4.Можете да направите превезот сп

Почитувани Купувачот : 1 Димензии : 1.5 Метри и 3 метри должина на продажба2 Имаме слик бои на продажба3 Прев

Во Парк Евтини Velos де Noiva Три Слоеви Лента Работ Свадба Превез Црна, Бела боја на слонова коска Краток 3 Сл

белата боја на слонова коска 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) : должина 150 см ширина 150см

Ве молиме да забележите дека Кина пост обичен мал пакет плус не мора следење infomation.Ако пратката е изгубе

Добредојдовте На Модата BridalsДомот Долго 3 M Булчински Свадба Превези Еден Слој боја на слонова коска Tulle

боја на слонова коска 1 слоеви / 1 T 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) должина 300cm (118 инчи)

Кој е за нашата ткаенина и рана фаза продукции цена Од компјутерските екрани имаат хроматските абераци

Scroll