Новак
21mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење

21mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење

Достапност: Залиха
DEN 518.40


21mm долго Прилагодливи Пламен Гас Факел Лемење се Справи со Цевка Дрво Заварување Факел Опрема Пиштоли Накит Алатки Факел Лемење
Внимание : Овој факел само да се поврзете со бензин и не може да се поврзете со Гас цилиндри и други.
Широко се користи во : златен и сребрен накит, часовници, очила, музички инструмент поправка.
Се надевам дека поголемиот дел од корисниците масовно наредби, голема количина на најниска цена.
Пиштол гориво е бензин или бело масло Генерално со кожа тигар или заварување машина се користи овој факел има три вида : 21mm долго (S) 26mm долго (M) 29mm долго (L)

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YLNCN
Тип:
заварување факелот
Заварување Тип:
Гас

Подобро ви се допаѓа

Ви благодарам многу!Најдобри Желби! Во овој случај,А) како да се #10 транспарентен shield првенство за факел W

Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 денаДруга Земја : 3060 де

Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот. Увозни давачкиУвозни

3 M МИГ 200 A NBC200 Гајтанот Пиштол ЛинијаЦртање Заварување Факелот

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во реsaleable состојба, сите оригиналн

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!180 A 15 AK МИГ Факел МАГ Заварување Пиштол 3 M В

Товарни слободни QQ150 TIG заварување факел потрошен материјал керамички млазницата 20 парчиња / многу

Бесплатен превозот МИГ500 A МИГ заварување факел потрошен материјал тајво продажбаПакување Точка : како p

Висок Квалитет на Гас Факел Flamethrower Бутан Режач Автоматско Палење Кампување Заварување СКАРА на Отворен

Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството н

За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори Политика на в

Превозот и ракувањето со такси не се враќа Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неош

Политика На ВраќањеВрати се на располагање само во рок од 7 дена по примен објект.ПревозотСАД, 7 да 13 дена

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Овие трошоци се купувачот'responsibility. Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и други давачки што не се вклуч

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информаци

Овие потрошен материјал вклучени10pcs 57 Y03 Медиум Назад Капа Заеднички потрошен материјал за сите 17 & 26 се

Товарни слободни PT31 Воздух Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал shield првенство+гас diffuserПакува

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 24 PK Плазма Пилот Сечење Потрошен за СЕКРЕТАР55 AG60 потрошен материјал машина24 парчиња

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети р

Функција : Ова бутан факелот е најдобар избор за многу професионални готвачи, која има push копчето автома

Tig Факел Енергија Гас Адаптер 35 50 Притисни Пресврт 12mm M10 Гас за М16 X 1.5 mm Пакување Листа : Tig Dinse Адаптер 35 / 50

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати пр

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!TIG9 WP9 TIG torche главата и потрошен материјалПа

Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството н

Превозот и ракувањето со такси не се враќа.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив

ЧЕКОР 1ЧЕКОР 2 Тип клучен зборЧЕКОР 3 Притиснете во оваа продавницаВе молиме порака мене, ако ви треба по

Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со наспред да го испратите објектот назад.

Бесплатен превозот P80 Плазма Сечење Светилка Постави Висок Квалитет прирачник намали светилка Директн

Овој производ вклучува : 1 buc WP18 вода за ладење рака факел тело за TIG заварувањеЗа превозот : брод метод мо

Scroll