Новак
Луксузна 3D Олеснување Сликарство Случај за Леново A5000 Телефон Случај Мека TPU Силикони Случаи За Леново A5000 На 5000 Силикон Опфаќа Кеси

Луксузна 3D Олеснување Сликарство Случај за Леново A5000 Телефон Случај Мека TPU Силикони Случаи За Леново A5000 На 5000 Силикон

Достапност: Залиха
DEN 86.00
DEN 139.20

Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Луксузна 3 D Олеснување Сликарство Случај за Леново A5000 Телефон Случај Мека TPU Силикони Случаи За Леново A5000 На 5000 Силикон Опфаќа Кеси
Опис На Производот>>>
1.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.Овие се купувачите одговорност. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).

Параметрите на стоката

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
for Lenovo A5000
Бренд Име:
ERAMIKE
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
За Леново A5000
Време на marke:
2016 Година Нови На Пазарот И Топла Продажба
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Функција:
Нечистотија-отпорен на

Подобро ви се допаѓа

Заштити вашиот мобилен телефон од оштетување гребнатини, шокови, случајно капки и судир Купувачот е одг

Додаток За Redmi забелешка 4 X НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби з

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Mai Ya Ca Niall Horan Една Насока мека tpu телефон случај маска за i Phone X 6 6s 7 7pl Pl S 5 5 S 5 C случај coqueДобредојдовте На М

Бесплатен превозот предмети се испраќаат од Кина иако КИНА ПОСТ Воздухопловната, тоа ќе пристигне во р

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

започнете Цена : $4.79 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99крајот

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Huawei Искачи mate9 Mate8 Mate7 Телефон Заштитник Случај За Huawei колега 9 8 7 Задниот Поклопец 3 во 1 Тенок Златен позл

Мека паметен Телефон Случаи За LG X Cam K580 K580 Y Xcam K580 K580 DS 5.2 инчен Случаи Опфаќа Шарени Кожата за lg x cam k580 Дому

Хибрид Потпирачот Оклоп Случај За LG G PAD3 / V525 / 521 / 520 / V522 Shockproof Калено Стакло Екран Заштитник Таблета Школ

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Redmi 5 Плус Случај за Xiaomi Redm

Оригиналниот Симон ТОР IRON MAN Метал Алуминиум Телефон Случаи за SAMSUNG Галакси j3 j5 j7 а5 a7 a8 2015 2016 2017

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Нашите Trade Manager ID : cn1001709077.ПлаќањеЦелосна исплата мора да се п

Нашата услуга : Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезб

Scroll