Новак
1Pcs Левата И Десната Страна LH Возење Магла Светилка Магла Светло За ФОЛКСВАГЕН 2006-2009 Passat B6 3C Седан Варијанта Вагон

1Pcs Левата И Десната Страна LH Возење Магла Светилка Магла Светло За ФОЛКСВАГЕН 2006-2009 Passat B6 3C Седан Варијанта Вагон

Достапност: Залиха
DEN 450.00
DEN 528.96

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11.
Сосема Нов Правец На Ветер : Светлина
Позиција : Пред Левата Страна
стаклена леќа
Вклучени Сијалица (12 V, 55 W)
Дел Број : 3 C0941699 A
Совршена Замена
Компатибилност:
2006 2007 2008 2009 2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б6
Пакетот вклучува : 1 X Лево Светло за Магла
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Десно, Лево
Извор На Светлина:
халоген
Бренд Име:
Audew
Тип На Објект:
Светла За Магла
Состојба:
Бренд Нови
Дел Број:
3C0941700A
Позиција:
Пред Левата Страна

Подобро ви се допаѓа

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо Ве молиме

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.

Scroll