Новак
година Топла продажба 22mm нов дизајн 10pcs Круг Прозорец Плоча Шарм Розово злато Летачки Чинии одговара 30мм Стакло Locket , WS-13-02

година Топла продажба 22mm нов дизајн 10pcs Круг Прозорец Плоча Шарм Розово злато Летачки Чинии одговара 30мм Стакло Locket

Достапност: Залиха
DEN 262.00
DEN 288.00

Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини). Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
4 Нашите пакување
5. Ако вашата нарачка помалку од $8, pls плаќаат повеќе $2. Ве молиме имајте во предвид нашата продавница мин цел количество е $8
3 ако вашата цел износ не пристигне $8 и ние не ќе брод ред
4. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.како превозот цена на следниве и кликнете на
5.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ви благодарам многу!!!
.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Топла продажба 22mm нов дизајн 10pcs Круг Прозорец Плоча Шарм Розово злато Летачки Чинии одговара 30мм Стакло Locket , WS-13-02
Забележи
1.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.

Параметрите на стоката

Метална боја:
0211
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
22mm

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата .4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е око

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 13mm*17.5 mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle и да д

Интересно танцување Свиња 925 sterling silver Locket ѓердан кафез pendant 3pcs Производ ID : SC078 SB Тежина : 2.18 грама Големин

Најголемиот ДЕЛ 30 ѕвезда шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПР

Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0094 Количина : 30100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant / Тагови Само Конверзија : 1in

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

1lot =50pcsГолемина : 12*15 мммачка ; 7*10лакНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактир

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.6) Ни

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 20.5 мм*13.5 мм(за 0.81*0.53 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски на

Ви благодариме за разбирањето!Ви благодариме за вашето Купување!.Ако го промените, ве молиме да ни кажет

Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1 Пр

За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.99 / мног

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 30ммКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : ЈасноМАТЕРИЈАЛ : Кристално СтаклоПЛАЌАЊЕ,

Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките Вашиот емејл обично ќе се одговори

Scroll