Новак
Liislee За KIA Cerato Седан Во Автомобил 4.3 Боја LCD Монитор + Автомобил Задните Врати Камера = 2 во 1 Парк Паркинг Систем

Liislee За KIA Cerato Седан Во Автомобил 4.3 Боја LCD Монитор + Автомобил Задните Врати Камера = 2 во 1 Парк Паркинг Систем

Достапност: Залиха
DEN 1910.00
DEN 2358.24

Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 10 секунди. Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. O КУТИЈА адреси.3" TFT LCD Монитор Клучни Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 4.Видео Излез : 1.Видео Кабел Должина : околу 6m Specifiation За 4.Погледнете Агол : 170 степен 4. Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC/PAL)
ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За KIA Cerato Седан
HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
4. 3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема Не аудио влез или излез Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : TFT-LCD Боја Следи големина на Екран : 4. 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7.S/N Сооднос : >48 Db 9. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
CM-1087-Cerato
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
500g
Објектот Големина:
130mm*110mm*90mm
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Материјал Тип:
Пластични & Хардвер
Резолуција:
800x480

Подобро ви се допаѓа

Со 2 видео внесување : Бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео оп

Бренд нови 7inch LCD дисплеј LQ070 Y5 DG10 со екран на допир за автомобил GPS навигација LCD монитори

Бесплатен Превозот 100% Сосема Нов и Оригинален L6 CID MU 10.25 BM 6550 9289008 За BMWW Х5

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

4.3 инчен TFT LCD екран со 480 x 272 Автомобил Rearview Монитор + Водоотпорен 420 TV Lines CCD Копија Паркинг КамераСпецифик

DVS8010 DVS8000 DVS8230 W DVS8710 W DVD NAV вози loader палубата механизам за DNX5180 DNX6040 EX DNX6980 DNX7180 DVD плеер GPS

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

100% Сосема Нов Оригинален L5 F30818 P04 L5 F30818 P01 L5 F30818 P03 L5 F30818 P02 Навигација со Автомобил Екранот со допир Digitizer Л

Highdefinition и 120 степен широк приказ агли, Со добра водоотпорен функција, Применливи за различни Возила : авт

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се пр

Надземни Автомобил Монитор 9 инчи TFT LCD Флип Надолу Следи Автомобил Покривот Монтирани Следи Авто Тавано

• 120° Макс Отворен АголМониторот може да се отвори до агол од 120°, обезбедувајќи максимална гледање пози

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Ако сте задоволни со нашите про

It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!Политика на враќањеШто се Случува Ако

Scroll