Новак
Најлон Конец, Црна, 1.5 mm; за 100yards/ролна

Најлон Конец, Црна, 1.5 mm; за 100yards/ролна

Достапност: Залиха
DEN 270.00
DEN 375.36


Најлон Конец, Црна
Големина : околу 1.5 мм во дијаметар; за 100yards/ролна.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
NWIR-R025-1.5 mm-900
Објектот Тежина:
161g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Црна
Употреба:
Thread & Кабелот
жица големина:
1.5 mm
единица:
1Roll
Материјал:
Најлон

Подобро ви се допаѓа

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато МултиБојаКристал Овална Тркалезна Ф

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex Таму може да биде мала разлика во големината на окол

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични Н

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји Кога ќе пр

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

0393 инчен 1 инч=25 Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ни

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !Ви Благодариме! & Најдобри Желби.68 / многупарчиња / многу100 PCS 12mm Бака

Материјал : алуминиум,никел и олово слободни Големина на : Дупка Големина : прибл 7mm Квалитет : 10 групи / мн

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Scroll