Новак
Црвена сина, пурпурна зелена розова жолта 40 45 48 см Плоштадот Памук полиестер мека перница маска за Дома автомобил троседот стол декоративни

Црвена сина, пурпурна зелена розова жолта 40 45 48 см Плоштадот Памук полиестер мека перница маска за Дома автомобил троседот

Достапност: Залиха
DEN 264.00
DEN 412.80

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Полиестер
Големина : прибл. 16*16 инчи,18*18 инчи,19*19 инчи,20*20 инчи,24*24 инчен,(ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат.Може да DIY.
2. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Боја : Како на сликата (Боите можат да се разликуваат за различни монитори.Обично вистинската боја е малку потемна од тоа на сликата.)
Карактеристики : Добар квалитет материјал.
Новина и убав Дизајн.
Моделот е само на едната страна.
Одлична декорација за дом,канцеларија и автомобил.
Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучен) . Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да купите.
Испорака :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!

Параметрите на стоката

Големина:
400mm*400mm, 450mm*450mm, 480mm*480mm
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
Божиќ Перница Случај
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Божиќ
Стил:
море перница случај

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен Убави светли

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Scroll