Новак
Бесплатен Превозот 10мм Женски SI10T/К PHSA10 Топката Заеднички Метрички Навој Род Крајот Заеднички Имајќи SI10TK 10мм род

Бесплатен Превозот 10мм Женски SI10T/К PHSA10 Топката Заеднички Метрички Навој Род Крајот Заеднички Имајќи SI10TK 10мм род

Достапност: Залиха
DEN 144.00
DEN 153.60

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) :
Пакување Детали :
1 компјутер од SI10 T/K(PHSA10 )

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
SI10T/К
Капацитет На Моторот:
Стандард
Премази:
Хром
Структура:
зацврстуваат окно

Подобро ви се допаѓа

Si3n4 Керамички ТопкаЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7006 C2 RZHQ1P4DTA30мм X 55мм Х 13mm*2ДТ КонфигуриратеP4 ABEC7 супе

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

Карактеристики на производот Внатре Дијаметар (I Г.) : 8mm надворешен Дијаметар (O Д) : 12mm Имајќи Висина (H) : 10

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Во светот на ниско триење, што може да биде подобро?.НОВИ Керамички ИмајќиМодел 684 CE Димензии Понесе (d) 4 mm

минијатурни нерѓосувачки челик длабоко ритам топката лого (нерѓосувачки челик 440 C материјал) SMR95 ZZ 5*9*3 м

Модел SMR115 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 5 Надворешниот Дијаметар(D) 11 Ширина (Б) 4 Печати Тип rs (Дв

Бевме прво да се воведе запечатени целосна керамички лежишта, заптивки може да се гумени печати или PTFE з

Целосна керамички лежишта имаат електротехника и магнетизам отпор, абење и отпорност на корозија, подм

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние обично

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.CSK30 P sprag слободни тркала Еден начин спојки игли ва

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3011КАКОКУСП Id (внатрешен дијаметар) /

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Метал Заштитените Топката Лежишта Сет (10 ПАРЧИЊА)(4x10x4mm)

Само ја разгледате, да го додадете во кошничката, и проверете.Ние секогаш препорачуваме дека ќе се чисти

ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.,LTDВе молиме имајте во предвид пр

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел6802ГОЛЕМИНА(mm)d15D24Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМате

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

Scroll