Новак
2 ПАРЧИЊА/многу 12V Автомобил 6LED Дење Работи Светла светла светилки drl светилка автоматски Светла за Магла Автомобил Стилизирање на Екстериер светилка бела мраз син?

2 ПАРЧИЊА/многу 12V Автомобил 6LED Дење Работи Светла светла светилки drl светилка автоматски Светла за Магла Автомобил Стилизирање

Достапност: Залиха
DEN 707.00
DEN 1087.68

2 парчиња/set КОЧАН LED светилки drl
3. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. За Царина : Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса. Боја : бела
9. Post code/ поштенски код : Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. Издржливи и не бледнее
8. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.ние сме подготвени за решавање на било какви проблеми со цел да се избегнат можните спорови.
Тип
КОЧАН Led светилки drl Работи Светлина
Led Чип
Кри Чип
Влезен Напон(V)
12 V
Моќност(W)
1 вати
Водоотпорен Го Оценувате
YES
Животен Век(H)
50. По примена на стоки од нас. Барање : 1.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. Примачот Име И Презиме : 2.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Ако сте задоволни со тоа. Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас."Се потврди приемот на вашата цел". ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Tiguan-Година:
2011,2013,2007,2012,2014,2009,2015,2010,2008
Бренд Име:
LDRIVE
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Фолксваген Модел:
Tiguan
Име На Модел:
TY-01951100
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
300g
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Материјал Тип:
Метал
Водоотпорен:
IP67
живот:
5000hours
боја:
white & мраз сина
Lumens:
500LM
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Извор На Светлина:
LED
Напон:
DC 12V
Автомобил модел:
Универзална Автомобили
Led Чип Производител:
Epistar
Лер Зрак Тип:
место

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо Ве молиме

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Scroll