Новак
Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјали ретро перница маска

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјали ретро перница

Достапност: Залиха
DEN 238.56


Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјали перница маска
Материјал : лен Опис : Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници покрие Перница Спецификација Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 17.1 во×17.1 во) Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во) Производи Печатење : Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е солидна боја Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на Перница маска за Нега на Настава : Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно клучни Зборови : Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници ги Красат & Custom Перници ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење

Параметрите на стоката

Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
ST6121502
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Шема:
Печатени

Подобро ви се допаѓа

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Име : Креативни Секси Усни ПерницаМатеријал : Краток Кадифен + PP памук Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Роз

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен Убави светли

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

Scroll