Новак
LED Pendant Светлата Дома Осветлување Тела lamparas colgantes канцеларија правоаголна barnging Светилки Бела Црна Светилки hanglampen

LED Pendant Светлата Дома Осветлување Тела lamparas colgantes канцеларија правоаголна barnging Светилки Бела Црна Светилки hanglampen

Достапност: Залиха
DEN 3661.00
DEN 5085.60

[поврзани со маркетинг дренажа provi
Клиентите се сними слика :

Параметрите на стоката

Wattage:
Black, White
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
VT-LED Pendant Светлина-0055
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Гаранција:
2years
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VITRUST
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Копчето Тип
прилагодлива висина:
1 (м)
Светилка Сенка Материјал:
Акрилик Железо
Големина:
65x23cm 24w, 86x23cm 36w , 107x23cm 40w, 128x23cm 48w
Главното поле на примена:
Хотелски соби, Канцеларија
Применливи место:
Ресторан, магацин, студија, изложбена сала, хотел соба
Зрачењето Област:
10 квадратни метри -15 квадратни метри
Објектот:
LED Pendant Светлата Дома Осветлување Тела lamparas colgantes

Подобро ви се допаѓа

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30

Вид на снимање, WYSIWYG Нарачки обработени во рок од 2448 часа на плаќање проверка Транзит пати може да се раз

Модел : куче droplightГолемина : како што е прикажаноМатеријал : смола стаклоБоја : како што е прикажано на сл

Светилки се како подарок бесплатен за вас, ние не снабдување повторно за било каква штета во текот на пр

Ви благодариме за разбирањето! 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или не

93", Висина 26cm / 10 Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во п

Чувајте запаливиматеријали далеку од запали сијалица Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адре

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Американската Село Лофт Ретро Индустриски Капак Кристал Лустерот Личност Уметност Креативни Кафе Рест

OEM наредби се добредојдени!.Ние придаваат големо значење на услуга на клиентите, пред да замине на негат

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција Пред да платите, ве молиме бидете сигурни д

Ако ние се се враќа се ОШТЕТЕНИ или се КОРИСТИ по примени, 30% од износот ќе се наплаќа.2 ве Молиме вратете

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Алуминиум Pendant Светлина Големина за Абажур : D160mm*H350mm Гол

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Боја : чисто стакло Бродови од Кина Лесно да се инсталира.Совршен за секоја соба Наменет за внатрешна уп

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Ве молиме да се плати за осигурување за да се избегнат овие ситуации Секој увоз пријави се на купувачот r

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информацииWemaintain ви

Scroll