Новак
Стерео Ајфеловата Кула Шеќер Торта Силиконски Калап Рачно Изработени Чоколадо Свеќа Занает Мувла Торта Десерт Декоративни Калап За Печење Gadgets

Стерео Ајфеловата Кула Шеќер Торта Силиконски Калап Рачно Изработени Чоколадо Свеќа Занает Мувла Торта Десерт Декоративни Калап

Достапност: Залиха
DEN 590.00
DEN 786.24


·Предмети ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;не Постои следење на информациите,но тоа е безбедно да се регистрирани како пост.
4)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)
Топло Совети :
1)боја ќе бидат испратени по случаен избор
2)Ако сакате да купите голема количина, ве молиме контактирајте со добавувачите. Силиконски Силикони главна компонента е силика А е присутен во песок, камен, кристал природни состојки. Може да се рециклираат, трајни, ниска потрошувачка на енергија.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Се враќа :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Услуги поврзани со работи
Превозот :
Превозот И Предавање
·Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
·Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Не гума, Гума, ниту пластика Пластични! Силика гел е камен на плажа, ниска-јаглерод средина.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $7, ние ќе го испрати од страна на регистрирани пост или E-pack,ќ се земе 15-60 работни дена. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Параметрите на стоката

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
GЈ-A723
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег:
-40℃ -- 230℃
Употреба:
caes, десерти, колачи, бисквити, желе, пудинг, декоративни свеќа
Име на производ:
Стерео Ајфеловата Кула Шеќер Торта Свеќа Занает Силиконски Калап За Печење
Производ големина:
за 8.9*4.8*4.8 cm
производ тежина:
за 191g

Подобро ви се допаѓа

Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, о

може да се направи сапун ca 120g .на следете е сапун, кој е направен од оваа група на мувла , симпатична ,

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Живо

Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силикон

Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.Времето

TTLIFE Чоколадни Бонбони, Меки Силиконски Калап Голем Цвет Торта Калап за Печење Торта Чоколадна Печење Му

2inchБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛе

Цртан филм Магично Стапче Епоксидна Силиконски Калап Транспарентен Месечината Морнар Месечината Cardcapto

во оваа продавница за еднократна употреба 66 јуани потрошувачите износ , достапни во областа 1 одговара н

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Бој

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Ако неисправни, функционираат или деловиисчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на сред

Бесплатен Превозот 3 D Силикони Зголеми Цвет Форма за Печење Калап За Фондан Мус Торта Леб Чоколадни Бон

Fuchsia Цвет Форма Чоколадно Колаче Секачи Бонбони Бисквит Желе Печење Алатка Фондан Торта Нерѓосувачки Ч

54 инчи дебелаИзградена на висок квалитет 100% чиста храна одделение силиконски; ги исполнува одобрување

1 cm тежина : 59g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1 Ако сакате да го

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации

Scroll