Новак
90cm * 90cm нови шамија petal цвеќиња мали шамија свила шамија симулација

90cm * 90cm нови шамија petal цвеќиња мали шамија свила шамија симулација

Достапност: Залиха
DEN 132.00
DEN 143.52


Параметрите на стоката

Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Марами Должина:
80см-100cm
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
pr120
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
емулација свила

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

До 2015 мода дама Коњ Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 бои како п

Производство информации1.Големина на : 55*55cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : Темно

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

Природни фокс крзно крзно јака Да изберете било која боја големината Ако сакате да трговија на големо в

2017 Нов лист Tassel Убава долго Шамијаголемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една боја , u може да изберете бо

Предмет тип : Shawls и Шалови Материјал : voile Количина : 1 парче Боја : како на сликата Големина : 80*170cm Пол : жен

Производ наслов : Природни зајакот крзно poncho зима 2017 жените нова мода поврзана вистински наметка крзно s

2014 Lastest мода дама Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : една бо

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

материјал : 100% природни зајакот крзно ,најдобар квалитет!големина : одговара на сите луѓе ,должина 5052cm ,ш

Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме конт

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 80смШирина : 12cm ПРЕВОЗ

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет должина : 110cm x 110cm Мода и популарни Направени од памучен м

Трговско Име : 130cm*130cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

До 2015 мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 боја во па

До 2015 Daisy Цвет Печати Жените Марамиголемина : 180*100cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 4 боја во паркмин

Пролетта носи капут зајакот крзно кејп жените крзно shawl сите натпревар невеста, свадба формално фустан

Scroll