Новак
10pcs Силна Круг Кол 30мм x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

10pcs Силна Круг Кол 30мм x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1162.00
DEN 1276.80


Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.5 mm
Пакет Содржина : 10pcs Силна Круг Кол 30мм x10 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.03937 инчи)
Толеранција : +- 0.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
30мм x10mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

Опис На Производот : Обликот:ЦилиндарМатерија : Nd Fe B магнетОдделение : N38 EHГолемина : прибл.D12.7x12.7mmОбложу

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

Discription : N50 Силна Блок Cuboid Магнет 50mm x20mm x4mm Ретки Земјата Neodymium МагнетСпецификации : Форма : Cuboid Материјал :

Ви благодариме за вашето разбирање.Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здрав

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 18mm x 6 мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижид

Магнетна табла табла фиксна датотека цртежи.Не им дозволувајте на децата да си играат со нив без надзор,

Dicscription : 50pcs 6mm x 4mm N50 Силна Ретки Земјата Nd Fe B Neodymium Диск МагнетиСпецификација : Материјал : Nd Fe B магнетни м

3 Килограми >11.9 Килограми >11.1 Килограми >10.6 Килограми >11.11 248°F (120°C) 644°F (340°C) 7.10 392°F (200°C) 662°F (350°C) 7.Специфик

Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или email за нас.1 mm Матер

Countersunk Правоаголник Магнет (делумно) , само кликнете на неа, ако треба Countersunk Правоаголник Магнет Димензи

40pcs D5x5mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен Магнет Функција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

40pcs D5x5mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен Магнет Функција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

1 buc 99.9% Висока Чистота Vanadium Метал V 6.05 g Врежан Елемент Периодична Табела 10мм КоцкаГОЛЕМИНА : 10*10*10ммТЕЖИН

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

150pcs D5x3mm N35 Neodymium Магнети Ретки Земјата Силен МагнетФункција : Супер Силен Ретки Земјата Магнет откако ти

Истакнува : Филтер inductor DCDC Конвертор, задави калеми Осветлување и автомобилската Електроника Компјутер

5mm Дебелина : 2mmФункција : 1 8) Рекламен магнети на располагање за да го замените оригиналниот тела, во секо

4) Машини и опрема : магнетна сепарација, магнетни машини Апликации : 1) Акустична поле : говорникот, прием

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Scroll