Новак
Бесплатен Превозот Мода Свадба од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Серверот Сет со Пластична Рачка Страна Настан Материјали

Бесплатен Превозот Мода Свадба од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Серверот Сет со Пластична Рачка Страна Настан Материјали

Достапност: Залиха
DEN 592.00
DEN 623.52


Бесплатен Превозот Мода Свадба од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Торта Нож и Серверот Сет со Пластична Рачка Страна Настан Материјали
Категорија : Служат Сетови, свадба Торта Нож
Теми : Свадба Тема
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Акрилик
Боја : како на сликата
Пакување Подарок Кутија : за 34*10.5*3.6 CM
Имајте На Ум : Нема Rhinestones. На вовлекување дава изглед на дијамант, бидејќи на оптичка илузија.

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Шема:
Невестата & Младоженецот
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-008
Објектот:
Торта Нож Служат Сет
Вклучувајќи:
Торта Нож & Лопата
Материјал:
Акрил + Нерѓосувачки Челик
Големина на Торта Нож:
за 20.4 cm * 2.4 cm
Големина на Торта Лопата:
за 14.0 cm * 5.0 cm
Големина на Рачка:
11.5 cm
Големина на Пакет Кутии:
34*10.5*3.6 CM
боја:
како на слика
Повод:
Свадба/Булчински Туш/Роденден
Употреба:
Свадба партија декорација, Роденден, Булчински Туш Материјали

Подобро ви се допаѓа

Различни бои за вашиот избор : .Нашите услуги1 Да го направите најдобриот шарени убава евтини обичај лас

Пакување : 100 PCS бонбони чанти (Само кеси, нема други предмети)Материјал : пластикаТежина : 200g / многу;Голе

23cm високи мечето Неколку Свадба Торта Topper декорација свадба автомобил декорација свадба подароци услу

Бебе Туш Роденден Декорација Деца Casamento Персоналните Роденденска Торта Toppers Корист,Custom Name Роденденска Т

Опис2017 топла продаде ласерски сече cupcake обвивка за свадба остави дизајн мали торта обвивка моделголеми

99 / парче.Ние ќе продолжи вашиот известување веднаш,ако ви треба замена нова ,ќе треба да се плати за вра

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Меден месец Неколку Свадба Торта Topper, Бакнување Невестата и Младоженецот Акрилик Силуета застане на ку

Танцување Дедо мраз и Самовили / 3 D popup поздрав картичка / Божиќ картичка Бесплатен превозотПРЕДМЕТИ ДЕТ

Сопствен Свадбена Торта Topper Персоналните Лопез И Од Неодамна Црното Злато Сребро Торта Topper Почетна То

Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".предмет : Торта TopperМатеријал : акрилик

ГДин & ГЃа Лилјак Животинско Свадба Торта Знамиња Мулти Бои Акрилик Торта Topper За Свадба Годишнината Пар

материјал : акриликбоја : црнаголемина : : S : 14cm(ширина)*20cm(должина) / 5.51*7.88 инченколичина : 1pcsобичај цел : Ве

Големина : 13cmМатеријал : ХартијаПакување : 10pcs / setБојата испрати по случаен избор

Други земји : со 2535 работни дена Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Ние ќе се обидеме

Карактеристики : Материјал : Висок квалитет на храна стандард хартијаБоја : Како на сликаПакет : 24pieces=12piec

3 Ниво Плоштад Торта Стојат или Cupcake Стојат Торта Декорација Свадба Чаша Торта Стои Роденден бизнис наст

Тоа значи, некои области може да потрае малку подолго време .Ви благодариме однапред!Последен,било конф

Гдин и Гѓа Торта Topper Ласерски Сече Дрво Свадба Торта Topper Злато Сребро за да изберете свадба декорација

парче10pcs / многу Љубов Срцето Сјајот Торта Topper Среќен Birthdday Торта Знамиња За Роденден, Свадба Партија Печ

wyприклучокstartЖешка Стока$255$199$56$190$170$100wyприклучоккрај Транспарентен Акрилик Стакло Торта Стојат Pls се Пр

Scroll