Новак
4pcs T12-К T12-Б T12-BC2 T12-D24 Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 Алатки Комплет Наместен

4pcs T12-К T12-Б T12-BC2 T12-D24 Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 Алатки Комплет

Достапност: Залиха
DEN 490.00
DEN 516.00

Опис : 4pcs T12-К T12-Б T12-BC2 T12-D24 Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952
За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 Пакетот вклучува : 1pcs T12-К
1pcs T12-Б
1pcs T12-BC2
1pcs T12-D24
Детали слики :

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
T12
Димензии:
4pcs T12-К T12-Б T12-BC2 T12-D24
Излезна Моќност:
*
Температурата Стабилност:
*
Бренд Име:
RERAS
Излезна Температура:
*
Текст Voltagle:
*

Подобро ви се допаѓа

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

220 V или 110 V Топол Воздух Пиштол Греење на Елемент Керамички Грејач Core ЗА youyue 8586 858 898 D 858 D

Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза и

40*30cm отпорни на Топлина Силиконска изолација Подлога Топлина Пиштол BGA Лемење Станица Поправка Изолато

2 парчиња T12BCF1 Лемење Железо Совети T12BCF1 LeadFree Лемење Железо Совет За HAKKO FX951 / FX952 Лемење Станица

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по упл

ние, исто така, има подолу модел совети ,pls контактирате со нас ако ви треба подолу : T12Б, T12B2, T12B2 Z, T12Б3, T12Б4,

SpecifdicationsПредмет Тип : Железо Заварување АлаткаБоја : СинаМатеријал : Пластични+МеталТежина : 50gНапон : 220 V

1pcs Автоматско калај хранење машина константна температурата на лемење железоTeclast железо F3100 C мултифунк

2 парчиња T12D08 Лемење Железо Совети Висок Квалитет T12D08 LeadFree Лемење Железо Совет За HAKKO Лемење Rework Станица

300 W Лемење Железо Грејач Надворешни Греење Тип за CJ505Пакетот вклучува : 1 X CJ505 300 W грејач

Спецификација : Влезот Дијаметар : 22mmМлазницата се 22mm,компатибилен со 850 ,852,858 и 878 серија.Материјал : Нерѓ

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче

1pcs Автоматско калај хранење машина константна температурата на лемење железоTeclast железо F3100 мултифункц

Топол Воздух Пиштол за Лемење Desoldering станица Комбо Saikeфото покажуваОпис : 220 V Saike 898 D Топол Воздух Пиштол

2) за Топење, омекнување; преобликување работни места, кои стандард удар факелот ќе им биде доволно или д

Scroll