Новак
Mxfans РК 1:10 On-road Автомобил &Лебдат Автомобили Пластични Y Тип Mxfans Тркало Пречник на Диск Хексадецимален 12mm Црна Сет од 4

Mxfans РК 1:10 On-road Автомобил &Лебдат Автомобили Пластични Y Тип Mxfans Тркало Пречник на Диск Хексадецимален 12mm Црна Сет

Достапност: Залиха
DEN 183.00
DEN 250.56


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција : тоа е изработен од Пластика со 7-Зборуваше ,за РК 1 : 10 On-road Трки со Автомобили &Лебдат Автомобил.
Бренд Име : Mxfans
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Дијаметар : 52mm/2.04"
Ширина : 26mm/1.02"
Хексагонална зглобови : 12mm/0.47"
Тежина : 46g Mxfans е нов бренд кој специјализирана во производство на РК Делови за Автомобили. Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство, Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки, Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор, РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас.
Пакетот вклучува :
4x Mxfans Тркало Пречник на

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Бренд Име:
Mxfans
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Материјал:
Пластични
Четири тркала Атрибути:
радио контрола
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Дијаметар:
52mm/2.04
Ширина:
26mm/1.02
Хексагонална зглобовите:
12mm/0.47
Тежина:
46g

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2 3 K висока ја

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

baja 1 / 5 бензински далечински управувач автомобил лебдат автомобили трамвај Општи HPI КМ Исаија Батеријат

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерДел И

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби Вашето мис

Ви овозможува безбедно да се складира и се вчита два PS4 контролори во исто време Напојување преку USB порт

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Scroll