Новак
High-end Одлична cowhide Кожа Gridding стил браун Преносни Пура Случај Носителот Патување 2 Цевка W/ Подарок Кутија

High-end Одлична cowhide Кожа Gridding стил браун Преносни Пура Случај Носителот Патување 2 Цевка W/ Подарок Кутија

Достапност: Залиха
DEN 2880.00
DEN 3600.00

Строга контрола на квалитетот во текот на процесот на производство. Испрати слики во текот на производството, да се покаже секој потег. Ќе го организира превозот за вас, ако тоа е потребно
За Повратни информации : ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуга. Брзо пред и по-продажба на одговор за сите прашања.
Предности за масовно производство : Судење ,мали цел се прифатливи.High-end Одлична Преносни Пура Случај Носителот Патуваат 3 Цевка W/ Подарок Кутија
Опис :
Материјал : Кожа
Големина : 190*70*35 MM
Капацитет : На пура случај има 2 пури со максимален дијаметар од 22mm
Пакување со Убаво бело Подарок Кутија
Класичен логото, Кожа, 2 Цевка
100% Сосема нов,Модерен дизајн
Пригоден Големина,лесно да се носат вашите пури кога патувате

За превозот : Брза испорака метод ќе биде избран за вас врз основа на вашите нарачки. Потврдете со што за секој детал пред производство.
Предност за веледрогерија : Повеќето елементи, кои се прикажани на линија имаме во акции за да се обезбеди брза испорака. За руски клиенти, ве молиме љубезно ве молиме запомнете да го напишете вашето име и презиме. Двојно проверете ги сите детали пред превозот.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
CC-66
Бренд Име:
ZZAZMY
Материјал:
кожа
Големина:
190*70*35MM
Капацитет:
2 пури
Обликот:
правоаголник
боја:
Браун

Подобро ви се допаѓа

Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа За товар, ние ќе разговара

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следењеброј

Пура Caddy Делукс Овлажнител, Голема Пена Овлажнител, Круг Акрилик Тутун Пури Овлажнител Humidor Спецификаци

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик & Пластика.Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома ме

COHIBA Gadgets, Прилично Метал Windproof Бутан Гас Refillable Факел Џет Пламен Чадот од Цигари Полесни Изграденаво Пура

Спецификација На САД верзија на овој инструмент покажува barometric притисок во царскиот единици (in Hg) и вклу

Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Пура Машина Нож Пура ножици ,цигари додатоциматеријал : не ' рѓо

Количина : вклучуваат 1pcs Пура Машина (со Исклучок на Торбичка) Димензии : СТАН 9540mm (ДолжинаШирина) Тежина

Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавниц

Ние смезадоволство е да одговорите Акостоката скршени, ние ќе reissue е бесплатно Ве молиме да ги фотографи

Опис На Производот : Практична Пура Овлажнител Торба Торбичка за Цигара со Тутун Цигари Навлажнувачки Н

Производ Describtion : GALINER Пура Цевка Единствен Носител на Преносни Urltra Светлина Метал Мини Пури Humidor Црни Ал

За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.Пред да нарачате,знаејќи за политика на п

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Пластични Големина : 100mm×40mm×15mm Дупка со дијаметар : 22mm Тежина : 53g Боја :

100% сосема нов Лесно да се носат со вашите омилени пура кога патувате со безбедни и заштитени Материјал :

Опис На Производот : Топла Продажба! Преносни COHIBA Метал V Облик на Сечилото Пластични Пура Машина 100% сосе

Спецификација 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : метал +стакло во Боја : сребро Големина : 28mm Т

Опис На Производот : COHIBA Mens Gadgets 2 Frie Пламен Џет Факел Пура Полесни Refillable Windproof Бутан Гас Запалки Со Пура У

Опис На Производот : COHIBA Cedar Дрвени Пура Humidor 6 Цевки Кожа Humidor Преносни Пури Случај Патување Пури Кутија з

3) Совршен Намали Во Секое Време Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори Н

материјал : не ' рѓосувачки челик funnction : пура удар големина : како што е прикажано подолу тежина : 33gНикога

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Drilled пура намали устата е релативно мала, не толку мно

Ние нема да го прифати за наплата без причина.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи , ве моли

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик & Цинк легура.Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома

Highend Gadgets, Црна Нерѓосувачки Челик Остри Двојна Ножеви Пура МашинаОпис На ПроизводотДимензија : 86mm*41mm*6mm(L

Scroll