Новак
ТОЈ Здраво Уживаат Мајка и Ќерка Фустани Нови 2018 Семејство Појавување на Облека Долги ракави Црвена Чипка Фустан Семејство Појавување на Облека Изгледаат

ТОЈ Здраво Уживаат Мајка и Ќерка Фустани Нови 2018 Семејство Појавување на Облека Долги ракави Црвена Чипка Фустан Семејство

Достапност: Залиха
DEN 651.00
DEN 1104.00


Деца Големина Фустан должина(cm) C h est(*2cm) рамо (cm) Должина на Ракав(cm) Соодветна висина(см) 100(3 T) 51 31 23 33 90-100 110(4 T) 55 32 24 36 100-110 120(5 T) 59 33 25 39 110-120 130(6 T) 65 34 26 43 120-130 140(7 T) 69 35 27 46 130-140 мајка Големина Фустан должина(cm) C h est(*2cm) рамо (cm) Должина на Ракав(cm) Погоден висина(cm) S 121 40 34 56 155-160 М 123 41 35 57 155-165 L 125 44 36 58 160-170 XL 128 45 37 59 170-175 XXL 134 49 38 61 175-180
Големина на табела може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас . Како што се боја, големина. Поради временската разлика, понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере. Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство. Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација, се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код. Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се. Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере. Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.
пред да ни даде Три ѕвезди или две ѕвезди евалуација,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Фустани
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ТОЈ Здраво Уживаат
SKU:
LH252

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4...

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !!Само високо квалитетни Производи е дозволено да продаваат надвор, во овој

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн.5 2 2 T / 3 T 43 61 38 27 90105 12 ве Молиме испратете го заврши точна

Уживаат во шопинг и ви благодарам Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за на

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

Ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа

MANHAGU Бренд 1 парче Појавување на Семејството Облека Мода Мајка и Ќерка Облека Шорцеви Тмаица Семејство П

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Ming Di Мајка и Ќерка Облека Семејство Појавување на Облека Љубов Семејство Изгледа Тмаица Мајка Син Тимов

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три четвр

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

појавување на семејството облека 2018 есен Пролет печатени појавување на семејството тимови активни беј

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за пре

Потоа кликнете на "додади во кошничка" Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте с

Цената е за едно лице само, но одговара за пролет лето есен Одговара за деца висина 80140 cm мајка големина е

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете ваша

Scroll