Новак
1PCS 3201ATN9 3201 3201A 5201 12x32x15.9 3201-Б-TVH 3056201 3201B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи

1PCS 3201ATN9 3201 3201A 5201 12x32x15.9 3201-Б-TVH 3056201 3201B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи

Достапност: Залиха
DEN 151.20


Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.1 BUC Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта 3201 ATN9 12mm x 32-милиметри x 15.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.9 mm
Ознака систем, Пример : 3205 ATN9 P6
Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205-Б-TVH , 3056205 TN
A : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слот
TN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топката-водени
P6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класа
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
3201ATN9
Премази:
Имајќи
Структура:
Двоен Ред Аголна Контакт Топката Имајќи

Подобро ви се допаѓа

Предмет : 685 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Предмет : 693 ZZ ABEC7Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Предмет : 694 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 625 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 696 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

2 парче / многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Предмет : 623 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 626 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Scroll