Новак
12pcs/многу Девојки Коса Клип Бенд Шноли Деца Цвет Мода Подарок коса додатоци Камелија со бисер barrette

12pcs/многу Девојки Коса Клип Бенд Шноли Деца Цвет Мода Подарок коса додатоци Камелија со бисер barrette

Достапност: Залиха
DEN 353.00
DEN 470.40


КОЛИЧИНА : 12 ПАРЧИЊА/многу
Цвет Големина : 5cm
Боја : како на слики
Сите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,ви благодариме
1 Lot=12 компјутери
Производи покаже :
можете да изберете било која боја ви се допаѓа(напишете numbre е во ред),само да ја напушти белешки по вашата цел,само оставете белешки како оваа #1-8 PCS,#2-4 PCS,#3-7 PCS....
ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !

Параметрите на стоката

Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear

Подобро ви се допаѓа

1.Објектот спецификитеТрговија на големо Евтини 120pcs / многу Лента Скулптура Цвет Коса Поклон Бесплатен

Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку емаил или о

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : жолта,виолетова,сина,портокалова Количина : 1pcs Може да имаат малку

Материјал : polyeste , Grosgrain,Лента Боја : Normaly ние ќе се измеша сите бои во пакет Обично пакет е 1pcs на секоја бо

Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД5.Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Сертификати : Испорака : 1.Ние сме подготвени да ви помогнеме осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТ

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Поставен имитација Sinamay Fascinators

1.Објектот спецификитеСе продава 200pcs Мали bitty коса лакови за доенчиња години & малку девојки во pinks Беспл

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние ќе

Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет Ако сте задоволни со нас, ве молим

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : беж,жолта,јоргованот,црвена Количина : 1pcs Може да имаат малку боја р

Моден памучна ткаенина headbandпромена на бои секојдневниот и направете ја вашата шарени живот!Превозот : в

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Ние мож

Состојба : Нова Коса додатоци материјал : Други материјали Тежина : Околу 140g Пакет вклучува : 2 X Сунѓерот

Grosgrain Лента Деца Бутик за Коса, Лак Алигатор коса клип години еластична губење на гумени бендот коса врс

Ние ќе го цениме тоа многу Ние ќе се најде на најниска цена за вас!2.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредит

Добредојдовте!!Ве молиме оставете порака за боја Бр.Ако не знаете за вебсајт да ги пратите на, ве молиме

Експрес EMS, тоа трае околу 529 денови на светот.Може да се купи според личните желби.Кредитна гаранција де

1.Објектот спецификитеСе продава 120pcs Grosgrain Clippie Лак за Коса Убавината на Косата Додатоци Слободни shipping Rib

Вовед duction1)Боја : 16 боја Алтернатива(како слика)2)материјал : chiffon3)Тежина : 8g / еез4)ГОЛЕМИНА : 9cm5)пакување : 5

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН НОВА ПРИСТИГНУВАЊЕ дизајн 20colors

Вовед duction1)Боја : 16color Алтернативни2) материјал : Неплетени ткаенини3)Тежина : 1.5 g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијам

1.Објектот спецификитеСе продава 200pcs винарски Коса Лакови за Бебе и Деца Бесплатен превозотБои : 196 за из

Опис на производот Точка Име : DIY ШНОЛИ боја : сребро Големина : 45mm Количина : 300pcs / многу Пакување : Opp кеси

Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контакт

58 / многу12 парчиња / многуНови Пристигнување Бесплатен Превозот Кристал headband монистра headband се меша бои

1.Објектот спецификитеТрговија на големо Евтини 150pcs / многу Лента Скулптури Hairclip Розова Балерина Каракт

Благородна и елегантен,девојки неопходни работиБонбони Боја и Висок КвалитетДобар Подарок За Бебе Дев

Scroll