Новак
AiLiShi Луксузни Нагоре И Надолу Флип За паметен Телефон Airis 5.5 Quad Core TM55Q Случај Мода Заштитна Маска на Кожата СТП Кожа Случај

AiLiShi Луксузни Нагоре И Надолу Флип За паметен Телефон Airis 5.5 Quad Core TM55Q Случај Мода Заштитна Маска на Кожата СТП Кожа

Достапност: Залиха
DEN 228.00
DEN 239.52


1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов
2. Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт
3. 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Параметрите на стоката

Материјал:
Висок квалитет на СТП
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Сјајни
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
За Паметен Телефон
боја:
црна,кафеава,црвена,темно сина
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена

Подобро ви се допаѓа

Користат ЗаBlackview E7МатеријалВисок Квалитет на СТП Кожа,МикрофиберНатпревар100% Совршено Одговараат за Ка

Повратни информации : 1 Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,ад

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Искачи P7 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holster Ко

(3 Стилови) 2017 нови Флип СТП Кожа Телефон Паричникот случај за Водафон Smart Platinum 7 VFD900 (5.5 inchs) телефон торба

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Чест 4x (Che1CL20) Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holst

Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на даденото време,ве молиме контактирајте со нас.Oders обработе

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Y6 Чест 4АКожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holster Ко

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заLeagoo Z1Материја

Луксузна Ретро Флип Случај За Nokia Lumia 925 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Паричникот Holster Кожа М

Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци Ние нудиме на нашите клиенти н

Случај Одговара : За jiake A8 A8 плусМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Луксузна Ретро Флип Случај За Huawei Искачи G620s Чест Игра 4 G621 Кожа Оригинални Задниот Поклопец Картичка Па

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заHighscreen ЗаливМа

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заElephone P8000Матери

ВНИМАНИЕ,ВЕ МОЛАМ ! Почитувани клиенти ! 1 Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради р

Нетоксични, без мирис, нечистотијаотпорни,ПакувањеМало ПакетПревозот12 дена по исплата потврдиГаранци

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Сто

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заBQ BQS5030 СвежиМа

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка

Сликата изгледа толку досаднаA>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои

Scroll