Новак
Iphone7 LCD TP конектор тест функција убодни модул

Iphone7 LCD TP конектор тест функција убодни модул

Достапност: Залиха
DEN 25488.00
DEN 28320.00


. Iphone7 LCD TP конектор тест функција убодни модул

Параметрите на стоката

Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
Iphone7 LCD TP конектор
Тип:
Iphone7 LCD TP конектор
Pin Теренот:
Како iphone7 истиот
Структура:
конектор
Материјал:
PEI
кориснички:
Yes

Подобро ви се допаѓа

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

iphone eeprom поправка на машина за i Phone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстраниБиле т

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Температурата опсег : 45 ºC , +125 ºC ;4 Познат по својот квалитет и ruggedness, нашите производи се докаже да биде с

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1 Овој произв

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

.FPC жица за LGA52 / LGA60 Приклучок за iphone, ipad Nand Флеш чип тестирање, одличен квалитетSpecailly користи за LGA52 / LGA60 пр

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll